Hakkımızda

ÜNVER TUR olarak 1999 yılında tek bir araçla bu yolculuğa başlayıp, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarlar ilerleyerek zamanla kuruluş, resmi kurum personeli ve öğrenci servis taşımacılığını üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir. Geçen zaman içersinde araç sayısını çoğaltarak kara yolları kanunu yönetmeliğine uygun araçları, tercübeli dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Yalova gibi küçük bir şehirde araç sayısının giderek artması teknik altyapı yetersizliği v.b. nedenlerle her geçen gün yoğunlaşan trafik çilesinden sizleri en konforlu, sakin şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır. Tüm sorumluluğunun bilincinde olan ÜNVER TUR iş kanunu, karayolları taşıma kanunu, servis araçları hizmet yönetmeliğindeki şartlara harfiyen uymakla birlikte zaman kaybı yaşamaksızın ve trafik çilesinden kurtularak zamanında evlerinize veya iş yerlerinize ulaşımı sağlar.

ÜNVER TUR Okul Servis Araçları yönetmeliğine uygun servis araçları ile geleceğimizin sahibi olan çocuklarımızı her türlü imkanla donatılmış araçlarımızla evlerinden alıp okullarına tam zamanında ulaştırarak, onların yollarda çile çekmeden, stres yaşamadan yalnızca derslerine konsantre olmalarına yardımcı oluyoruz. Okul çıkışında da tam zamanında okulun önünde onları bekleyen araçlarımızla, emanet aldığımız çocuklarımızı sizlere teslim etmekteyiz. 1999 yılında üstlendiğimiz bu görevi, daha uzun yıllar sürdürmeye kararlıyız. ÜNVER TUR ailesine katılan, ÜNVER TUR ’la yolculuk yapan öğrenciler ve velileri bizim birer müşterimiz değil uzun yıllar sürecek bir dostluğun başlangıcıdır.

ÜNVER TUR doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz personel taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu, dakik yaparak lider olmaktır. Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı servisi.Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmamızda bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir sek ve soluk kazandırıyor.Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katkılarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.

Tüm Şoförlerimiz

1. Sorumluluk sahibi
2. Trafik kurallarına riayet eden
3. İş Deneyimlerinin Zirvesinde
4. Tüm ticari taşıt belgesine sahip
5. En az 5 yıl iş deneyimli
6. Kılık kıyafetine önem veren
7. Disiplinli arkadaşlardır

Tüm Servis Araçlarımız

1. Periyodik bakımları zamanında ve düzenli yapılmış
2. İç ve dış temizliğine önem verilen
3. Konforlu ısıtma ve soğutma sistemi kusursuz çalışan
4. Trafik, Kasko, İhtiyari, mali mesuliyet sigortası ve koltuk sigortaları yapılmış araçlardır
5. Tüm araçlarda D2 belgesi mevcuttur